Opis apartamentu

Oferujemy Państwu apartament w wysokim standardzie. Przeznaczony jest on dla maksymalnie 6 osób, a jego powierzchnia do 60m2. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie. Na obszarze antresoli znajdują się dwa łóżka jednoosobowe, a w salonie rozkładana sofa, która bez problemu pomieści dwie osoby.

Jeżeli chodzi o udogodnienia życia codziennego, w naszym apartamencie znajdą państwo 40 calowy telewizor LCD z pakietem NC+. Oferujemy darmowy Internet WiFi na terenie całego obiektu.

Kuchnia wyposażona jest w aneks kuchenny – płyta ceramiczna, piekarnik, lodówkę, czajnik elektryczny, zestaw naczyń, zastawę i stół dla 6 osób.

Dla zapalonych narciarzy przygotowaliśmy specjalny schowek na narty, aby te nie zajmowały niepotrzebnej przestrzeni apartamentu.

Łazienka to idealne miejsce wypoczynku. Prysznic w oszklonej kabinie zapewni luksusowe odświeżenie po powrocie z gór.

Oprócz wewnętrznych luksusów oferujemy też mnóstwo udogodnień zewnętrznych. Jeżeli będą Państwo mieli ochotę na grila, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić go na terenie naszego obiektu. Mamy specjalne miejsce z zadaszonym patio.

Wspieramy również aktywny wypoczynek i oferujemy wypożyczenie rowerów w cenie 20zł za dobę.

Jeżeli będą mieli Państwo trudności z trafieniem do nas, istnieje możliwość zorganizowania przez nas transportu z dworca/lotniska prosto na monitorowany parking naszego obiektu. Szczegóły ustalamy indywidualnie.

Ilość miejsc sypialnych: 6 Oszklony prysznic: Tak Transport z Lotniska/Dworca: Tak
Maksymalna obłożenie: 6 Darmowe Wifi: Tak Telewizor LCD: Tak
Powierzchnia: 60m2 Miejsce na grilla: Tak Palenie: Zabronione
Lokalizacja: Miasto Monitorowany parking: 24/7 Akceptacja zwierząt: Nie